MECZ
03.03.22 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | W25 Nur | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Nigina Abduraimova | Ekaterina Reyngold | |
1. podanie % | 57/86 (66%) | 62/83 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/57 (63%) | 37/62 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/83 (47%) | 36/86 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/169 (53%) | 80/169 (47%) |
Double foul | 7 | 5 |
Asy | 9 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nigina Abduraimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nigina Abduraimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Ekaterina Reyngold - Wzajemne mecze
19.01.23 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Ekaterina Reyngold | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | W40 Bhopal | twarda |
03.03.22 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Nur | halowa |
26.01.22 | 1. runda | Nigina Abduraimova | Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Monastir | twarda |
28.10.21 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Karaganda | halowa |
Nigina Abduraimova form & Ekaterina Reyngold form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Ekaterina Reyngold - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - krecz | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |