Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
11.10.02, 21 lat
11.10.02, 21 lat
Nicole Khirin vs. Tania Munteanu - Wzajemne mecze
12.01.21 | Klasyf. | Nicole Khirin | Tania Munteanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Nicole Khirin form & Tania Munteanu form
Nicole Khirin - ostatnie mecze
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Maria Kononova | - | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Crawley | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ava Markham | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 5-7, 6-4, 16-14 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-74, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 6-78, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Aunchisa Chanta | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-3, 3-1, Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.01.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Peyton Stearns | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Tatum Evans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 7-69, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Sada Nahimana | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Tania Munteanu - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |