Szwajcaria
07.08.98, 25 lat
28926 $
07.08.98, 25 lat
28926 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.08.99, 24 lat
04.08.99, 24 lat
Nicole Gadient vs. Joanna Tomera - Wzajemne mecze
27.04.21 | Klasyf. | Nicole Gadient | Joanna Tomera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Nicole Gadient form & Joanna Tomera form
Nicole Gadient - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Joanna Tomera - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - krecz | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu |