MECZ
08.09.20 | 1. runda klasyf. | Nicole Fossa Huergo | Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 7-62 | W25 Tarvisio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicole Fossa Huergo vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Wzajemne mecze
08.09.20 | 1. runda klasyf. | Nicole Fossa Huergo | Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | W25 Tarvisio | ceglana |
Nicole Fossa Huergo form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Nicole Fossa Huergo - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |