MECZ
28.07.21 | 1. runda | Nefisa Berberovic | Manca Pislak | 6-0, 6-1 | W15 Cordenons | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nefisa Berberovic | Manca Pislak | |
1. podanie % | 27/36 (75%) | 25/51 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 16/25 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/9 (67%) | 2/26 (8%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/51 (65%) | 9/36 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/87 (69%) | 27/87 (31%) |
Double foul | 0 | 16 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Manca Pislak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Nefisa Berberovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Manca Pislak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nefisa Berberovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nefisa Berberovic vs. Manca Pislak - Wzajemne mecze
28.07.21 | 1. runda | Nefisa Berberovic | Manca Pislak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cordenons | ceglana |
Nefisa Berberovic form & Manca Pislak form
Nefisa Berberovic - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Manca Pislak - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |