MECZ
28.11.22 | 2. runda klasyf. | Natalija Senic | Sabina Dadaciu | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalija Senic | Sabina Dadaciu | |
1. podanie % | 30/57 (53%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/30 (53%) | 14/34 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/56 (61%) | 24/57 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Natalija Senic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalija Senic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalija Senic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalija Senic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalija Senic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Natalija Senic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalija Senic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalija Senic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalija Senic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
06.04.01, 22 lat
06.04.01, 22 lat
Natalija Senic vs. Sabina Dadaciu - Wzajemne mecze
28.11.22 | 2. runda klasyf. | Natalija Senic | Sabina Dadaciu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Natalija Senic form & Sabina Dadaciu form
Natalija Senic - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 0-5, - Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Bojovic | 1-6, 0-1, - Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 5-1, Aya El Aouni - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Lisa Zaar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Tea Lukic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dunja Maric | 2-6, 0-2, - Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Dunja Maric | 6-75, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Sabina Dadaciu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | szczegóły meczu |