MECZ
08.07.19 | 1. runda klasyf. | Natalie Augustinova | Francesca Rumi | 6-1, 6-4 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
29.01.03, 21 lat
29.01.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.01.00, 24 lat
19.01.00, 24 lat
Natalie Augustinova vs. Francesca Rumi - Wzajemne mecze
08.07.19 | 1. runda klasyf. | Natalie Augustinova | Francesca Rumi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Natalie Augustinova form & Francesca Rumi form
Natalie Augustinova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Wiche | - | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.21 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 1. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Francesca Rumi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |