Holandia
07.10.96, 27 lat
07.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Annelou Nab vs. Natalia Vajdova - Wzajemne mecze
29.01.18 | Klasyf. | Natalia Vajdova | Annelou Nab | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Annelou Nab form & Natalia Vajdova form
Annelou Nab - ostatnie mecze
W15 Haren - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Sem Wensveen | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Maria Kerdikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Daniela Schippers | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Isabella Pfennig | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Liza Lebedzeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 5-7, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-0, Aneta Laboutkova - krecz | szczegóły meczu |
Natalia Vajdova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
30.01.19 Klasyf. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.03.18 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.18 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.02.18 Półfinał | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |