MECZ
18.08.22 | 2. runda | Natalia Szabanin | Carole Monnet | 3-6, 6-3, 7-5 | W25 Mogyorod | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalia Szabanin | Carole Monnet | |
1. podanie % | 55/98 (56%) | 41/96 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/55 (60%) | 30/41 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/43 (44%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/96 (49%) | 46/98 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/194 (51%) | 95/194 (49%) |
Double foul | 11 | 19 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Szabanin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Natalia Szabanin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Szabanin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Szabanin | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Natalia Szabanin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Natalia Szabanin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Szabanin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Szabanin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalia Szabanin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalia Szabanin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Natalia Szabanin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Natalia Szabanin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalia Szabanin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalia Szabanin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalia Szabanin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Szabanin vs. Carole Monnet - Wzajemne mecze
18.08.22 | 2. runda | Natalia Szabanin | Carole Monnet | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Mogyorod | ceglana |
Natalia Szabanin form & Carole Monnet form
Natalia Szabanin - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marta Ferrer Sole | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 1-3, - Natalia Szabanin - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabel Skoog | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Monnot | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Ashley Lahey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Katie Swan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ines Murta | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Carole Monnet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |