MECZ
23.08.16 | 1. runda | Natalia Orlova | Anna Makhorkina | 6-2, 3-6, 6-0 | Cakovec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Natalia Orlova | Anna Makhorkina | |
1. podanie % | 51/73 (70%) | 53/74 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/51 (57%) | 23/53 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 4/21 (19%) |
Zdobyte break-ball | 9/12 (75%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/74 (64%) | 36/73 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/147 (57%) | 63/147 (43%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Orlova vs. Anna Makhorkina - Wzajemne mecze
23.08.16 | 1. runda | Natalia Orlova | Anna Makhorkina | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | Cakovec | ceglana |
Natalia Orlova form & Anna Makhorkina form
Natalia Orlova - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.22 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Anna Makhorkina - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |