MECZ
10.04.17 | 1. runda klasyf. | Nasty Surkova | Varvara Kuznetsova | 6-3, 6-4 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
04.10.00, 23 lat
04.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.12.92, 31 lat
17528 $
05.12.92, 31 lat
17528 $
Nasty Surkova vs. Varvara Kuznetsova - Wzajemne mecze
10.04.17 | 1. runda klasyf. | Nasty Surkova | Varvara Kuznetsova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Nasty Surkova form & Varvara Kuznetsova form
Nasty Surkova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 2. runda klasyf. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 1-0, Anastasia Bursa - krecz | szczegóły meczu |
Varvara Kuznetsova - ostatnie mecze
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
26.07.17 2. runda | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |