MECZ
06.12.19 | Ćwierćfinał | Nastja Kolar | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-68, 4-6, 6-3 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nastja Kolar | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1. podanie % | 66/103 (64%) | 90/126 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/66 (76%) | 53/90 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/37 (32%) | 15/36 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/19 (32%) | 5/14 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/126 (46%) | 41/103 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 120/229 (52%) | 109/229 (48%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastja Kolar | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nastja Kolar | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
Nastja Kolar | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-6 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-1, 2-3, 2-4, 5-4, 6-4, 6-5, 7-6, 7-7 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
2-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nastja Kolar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Nastja Kolar | 4-4 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
Nastja Kolar | 0-0 | |
0-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0 | ||
Nastja Kolar | 1-3 | |
2-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-3 | |
0-0, 40-0 | ||
4-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nastja Kolar vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - Wzajemne mecze
06.12.19 | Ćwierćfinał | Nastja Kolar | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-68, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
15.02.18 | 2. runda | Nastja Kolar | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Nastja Kolar form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Nastja Kolar - ostatnie mecze
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Liv Sumak | - | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | - | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
04.09.22 Półfinał | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
17.10.21 Finał | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.21 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |