MECZ
02.05.21 | 1. runda klasyf. | Naima Karamoko | Laura Mair | 6-4, 1-6, 11-9 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naima Karamoko vs. Laura Mair - Wzajemne mecze
02.05.21 | 1. runda klasyf. | Naima Karamoko | Laura Mair | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Naima Karamoko form & Laura Mair form
Naima Karamoko - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Laura Mair - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |