MECZ
19.02.23 | 1. runda klasyf. | Naima Karamoko | Berta Miret Avante | 6-3, 6-3 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
21.11.04, 19 lat
21.11.04, 19 lat
Naima Karamoko vs. Berta Miret Avante - Wzajemne mecze
19.02.23 | 1. runda klasyf. | Naima Karamoko | Berta Miret Avante | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Naima Karamoko form & Berta Miret Avante form
Naima Karamoko - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Berta Miret Avante - ostatnie mecze
W25 Monzon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Yecora | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Noguero Asensio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Skrypnyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Dzemeshkevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |