MECZ
13.12.19 | Ćwierćfinał | Naiktha Bains | Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-1 | W25 Pune | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Naiktha Bains | Punnin Kovapitukted | |
1. podanie % | 23/37 (62%) | 19/48 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 11/19 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 10/29 (34%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 9/37 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15 | ||
Naiktha Bains | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Naiktha Bains | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naiktha Bains | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Naiktha Bains | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naiktha Bains vs. Punnin Kovapitukted - Wzajemne mecze
13.12.19 | Ćwierćfinał | Naiktha Bains | Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Pune | twarda |
Naiktha Bains form & Punnin Kovapitukted form
Naiktha Bains - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
30.07.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
21.05.23 Klasyf. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Punnin Kovapitukted - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |