MECZ
22.05.22 | 2. runda klasyf. | Naia Mercadier | Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | W15 Santa | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
02.10.98, 25 lat
02.10.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
25.07.00, 23 lat
25.07.00, 23 lat
Naia Mercadier vs. Nikoletta Muller - Wzajemne mecze
22.05.22 | 2. runda klasyf. | Naia Mercadier | Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Santa | twarda |
Naia Mercadier form & Nikoletta Muller form
Naia Mercadier - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 7-63, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amila Jusufbegovic | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Shanice Roignot | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Cerezo | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jemima Williams-Phillips | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Laia Petretic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Nikoletta Muller - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |