MECZ
17.05.22 | Klasyf. | Naia Mercadier | Alyssa Reguer | 6-76, 6-2, 13-11 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
02.10.98, 25 lat
02.10.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
04.05.06, 17 lat
04.05.06, 17 lat
Naia Mercadier vs. Alyssa Reguer - Wzajemne mecze
17.05.22 | Klasyf. | Naia Mercadier | Alyssa Reguer | 6-76, 6-2, 13-11 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Naia Mercadier form & Alyssa Reguer form
Naia Mercadier - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 7-63, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amila Jusufbegovic | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Shanice Roignot | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Cerezo | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jemima Williams-Phillips | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Laia Petretic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alyssa Reguer - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mia-Leigh Cilliers | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malwina Rowinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Hiba Heni | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 4-1, Chahd Berriri - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Carla Fity | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-71, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |