MECZ
14.02.22 | 2. runda klasyf. | Naho Sato | Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | W25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Naho Sato | Oana Georgeta Simion | |
1. podanie % | 32/45 (71%) | 25/49 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/49 (57%) | 14/45 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Naho Sato | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naho Sato | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Naho Sato | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naho Sato | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naho Sato | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naho Sato | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Naho Sato | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Naho Sato vs. Oana Georgeta Simion - Wzajemne mecze
14.02.22 | 2. runda klasyf. | Naho Sato | Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
18.11.18 | Finał | Naho Sato | Oana Georgeta Simion | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Naho Sato form & Oana Georgeta Simion form
Naho Sato - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.24 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Oana Georgeta Simion - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |