MECZ
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Mylene Halemai | Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | W15+H Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mylene Halemai | Nora Ayala Serra | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 31/63 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/41 (61%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 11/32 (34%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/63 (62%) | 29/62 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/125 (58%) | 53/125 (42%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mylene Halemai | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mylene Halemai | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
Mylene Halemai | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
Mylene Halemai | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-3 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
Mylene Halemai | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Mylene Halemai | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
6-5 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Mylene Halemai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
Mylene Halemai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-15 | ||
Mylene Halemai | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mylene Halemai | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
01.11.99, 24 lat
01.11.99, 24 lat
Mylene Halemai vs. Nora Ayala Serra - Wzajemne mecze
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Mylene Halemai | Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15+H Amiens | ceglana |
Mylene Halemai form & Nora Ayala Serra form
Mylene Halemai - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Nora Ayala Serra - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |