MECZ
22.04.21 | 2. runda | Monika Kilnarova | Olivia Gram | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Monika Kilnarova | Olivia Gram | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 9/26 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/7 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/39 (69%) | 14/46 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/85 (69%) | 26/85 (31%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Monika Kilnarova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Monika Kilnarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Monika Kilnarova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Monika Kilnarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monika Kilnarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Monika Kilnarova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
23.11.00, 23 lat
19031 $
23.11.00, 23 lat
19031 $
Monika Kilnarova vs. Olivia Gram - Wzajemne mecze
22.04.21 | 2. runda | Monika Kilnarova | Olivia Gram | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Monika Kilnarova form & Olivia Gram form
Monika Kilnarova - ostatnie mecze
W25 Porto - halowa | ||||
19.02.22 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |
Olivia Gram - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |