MECZ
20.07.21 | Klasyf. | Monika Kilnarova | Ipek Oz | 6-0, 6-2 | W60 Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Monika Kilnarova | Ipek Oz | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 31/44 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 14/31 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 2/13 (15%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/44 (64%) | 17/47 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Monika Kilnarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Monika Kilnarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Monika Kilnarova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Monika Kilnarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Monika Kilnarova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Monika Kilnarova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Monika Kilnarova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Monika Kilnarova vs. Ipek Oz - Wzajemne mecze
20.07.21 | Klasyf. | Monika Kilnarova | Ipek Oz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Olomouc | ceglana |
02.07.21 | Ćwierćfinał | Ipek Oz | Monika Kilnarova | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Wroclaw | ceglana |
Monika Kilnarova form & Ipek Oz form
Monika Kilnarova - ostatnie mecze
W25 Porto - halowa | ||||
19.02.22 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.22 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.22 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.11.21 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
18.10.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu |
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |