MECZ
11.06.19 | 1. runda | Misaki Matsuda | Zhuoma Ni Ma | 6-1, 6-1 | W15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Misaki Matsuda | Zhuoma Ni Ma | |
1. podanie % | 29/38 (76%) | 28/56 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/9 (78%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Misaki Matsuda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Misaki Matsuda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Misaki Matsuda | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Misaki Matsuda vs. Zhuoma Ni Ma - Wzajemne mecze
11.06.19 | 1. runda | Misaki Matsuda | Zhuoma Ni Ma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Gimcheon | twarda |
Misaki Matsuda form & Zhuoma Ni Ma form
Misaki Matsuda - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Zhuoma Ni Ma - ostatnie mecze
W40 Shenzhen - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.02.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |