MECZ
18.02.19 | Klasyf. | Misaki Matsuda | Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 7-64 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Misaki Matsuda vs. Gabriela Nicole Tatarus - Wzajemne mecze
18.02.19 | Klasyf. | Misaki Matsuda | Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Misaki Matsuda form & Gabriela Nicole Tatarus form
Misaki Matsuda - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Nicole Tatarus - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |