MECZ
30.05.22 | 2. runda | Mirra Andreeva | Jenny Lim | 6-4, 6-0 | French Open | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mirra Andreeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirra Andreeva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirra Andreeva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mirra Andreeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Jenny Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirra Andreeva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirra Andreeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jenny Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirra Andreeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jenny Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirra Andreeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mirra Andreeva vs. Jenny Lim - Wzajemne mecze
30.05.22 | 2. runda | Mirra Andreeva | Jenny Lim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | French Open | ceglana |
Mirra Andreeva form & Jenny Lim form
Mirra Andreeva - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Peyton Stearns | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.24 4. runda | vs. Barbora Krejcikova | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 3. runda | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
04.10.23 3. runda | vs. Elena Rybakina | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 3-1, Anna Kalinskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
10.07.23 4. runda | vs. Madison Keys | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 3. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 6-3, 4-0, Barbora Krejcikova - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Jenny Lim - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Sarah Iliev | 2-5, - Jenny Lim - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ashton Bowers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Elyana Moonen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mara Guth | 7-62, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 7-66, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-75, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Celine Naef | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 3-1, Alice Robbe - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 7-67, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-75, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Louna Zoppas | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Astra Sharma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |