MECZ
28.10.21 | 2. runda | Mirjam Bjorklund | Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-4, 6-4 | W25 Austin | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mirjam Bjorklund | Tiphanie Lemaitre | |
1. podanie % | 68/94 (72%) | 53/95 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/68 (66%) | 39/53 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 18/42 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/13 (31%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/95 (40%) | 37/94 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/189 (50%) | 94/189 (50%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mirjam Bjorklund vs. Tiphanie Lemaitre - Wzajemne mecze
28.10.21 | 2. runda | Mirjam Bjorklund | Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Austin | twarda |
Mirjam Bjorklund form & Tiphanie Lemaitre form
Mirjam Bjorklund - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
24.06.23 Finał | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.23 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Tiphanie Lemaitre - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |