MECZ
12.08.21 | 2. runda | Miriam Kolodziejova | Lara Salden | 6-4, 6-2 | W25 Radom | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Kolodziejova | Lara Salden | |
1. podanie % | 62/74 (84%) | 40/60 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/62 (55%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/13 (15%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/60 (53%) | 32/74 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-3 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
3-4 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
4-4 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Kolodziejova vs. Lara Salden - Wzajemne mecze
12.08.21 | 2. runda | Miriam Kolodziejova | Lara Salden | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Radom | ceglana |
08.08.18 | 2. runda | Miriam Kolodziejova | Lara Salden | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Koksijde | ceglana |
Miriam Kolodziejova form & Lara Salden form
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Lara Salden - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |