MECZ
01.07.21 | 3. runda | Miriam Kolodziejova | Andrea Gamiz | 6-2, 6-2 | W25 Wroclaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Kolodziejova | Andrea Gamiz | |
1. podanie % | 52/61 (85%) | 38/46 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/52 (62%) | 15/38 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/9 (22%) | 1/8 (13%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/46 (65%) | 27/61 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Kolodziejova vs. Andrea Gamiz - Wzajemne mecze
01.07.21 | 3. runda | Miriam Kolodziejova | Andrea Gamiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Wroclaw | ceglana |
Miriam Kolodziejova form & Andrea Gamiz form
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |