MECZ
17.02.21 | 1. runda | Miriam Kolodziejova | Alice Rame | 6-4, 3-6, 6-3 | W25 Potchefstroom | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Kolodziejova | Alice Rame | |
1. podanie % | 66/83 (80%) | 60/89 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/66 (56%) | 30/60 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/17 (35%) | 14/29 (48%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/89 (51%) | 40/83 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/172 (51%) | 84/172 (49%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Kolodziejova vs. Alice Rame - Wzajemne mecze
13.04.22 | 1. runda | Alice Rame | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Bellinzona | ceglana |
03.08.21 | 1. runda | Miriam Kolodziejova | Alice Rame | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Bydgoszcz | ceglana |
17.02.21 | 1. runda | Miriam Kolodziejova | Alice Rame | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Potchefstroom | twarda |
Miriam Kolodziejova form & Alice Rame form
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |