MECZ
23.11.22 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Lia Karatancheva | 6-2, 7-5 | W25 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Miriam Bianca Bulgaru | Lia Karatancheva | |
1. podanie % | 38/67 (57%) | 47/66 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/38 (68%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/29 (62%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/66 (48%) | 23/67 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/133 (57%) | 57/133 (43%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-2 | Lia Karatancheva | |
0-0, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-2 | |
0-0, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lia Karatancheva | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
3-1 | Lia Karatancheva | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lia Karatancheva | |
0-0 | ||
5-4 | Lia Karatancheva | |
0-0, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-5 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miriam Bianca Bulgaru vs. Lia Karatancheva - Wzajemne mecze
23.11.22 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Lia Karatancheva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Heraklion | ceglana |
Miriam Bianca Bulgaru form & Lia Karatancheva form
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Lia Karatancheva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |