MECZ
16.12.20 | 2. runda klasyf. | Miray Konar | Yui Chikaraishi | 6-3, 4-6, 10-7 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
03.05.03, 20 lat
03.05.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Miray Konar vs. Yui Chikaraishi - Wzajemne mecze
16.12.20 | 2. runda klasyf. | Miray Konar | Yui Chikaraishi | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Miray Konar form & Yui Chikaraishi form
Miray Konar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 4-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
02.02.21 Klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.01.21 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Dila Beril Guclu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mihrisah Yapici | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 Klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Eda Numanoglu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Rumi | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |
Yui Chikaraishi - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 Klasyf. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |