MECZ
08.11.21 | 2. runda klasyf. | Milana Zhabrailova | Tereza Dejnozkova | 7-5, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
17.07.02, 21 lat
17.07.02, 21 lat
Milana Zhabrailova vs. Tereza Dejnozkova - Wzajemne mecze
08.11.21 | 2. runda klasyf. | Milana Zhabrailova | Tereza Dejnozkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Milana Zhabrailova form & Tereza Dejnozkova form
Milana Zhabrailova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Sara Daavettila | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Pfeifer | 6-74, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Vlada Zvereva | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-3, 3-0, Tessa Johanna Brockmann - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malak El Allami | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Malak El Allami | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Tereza Dejnozkova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 6-74, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 2. runda klasyf. | vs. Chloe Cirotte | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Bianca Behulova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Petra Csabi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Patricija Dubinoviciute | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Yu Shan | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Asya Colombo | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Elsa Chaumette | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Vanda Vargova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jermine Sherif | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-72, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 3-6, 0-10 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Nova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |