MECZ
22.08.21 | 1. runda klasyf. | Milana Zhabrailova | Sharrmadaa Baluu | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Milana Zhabrailova vs. Sharrmadaa Baluu - Wzajemne mecze
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Milana Zhabrailova | Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
22.08.21 | 1. runda klasyf. | Milana Zhabrailova | Sharrmadaa Baluu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Milana Zhabrailova form & Sharrmadaa Baluu form
Milana Zhabrailova - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-3, 3-0, Tessa Johanna Brockmann - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malak El Allami | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Malak El Allami | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Ioana Zvonaru | 7-65, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Adams | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu |
Sharrmadaa Baluu - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Akanksha Dileep Nitture | - Sharrmadaa Baluu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sahira Singh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 1-6, 7-69, 11-13 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Snigdha Patibandla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Soha Sadiq | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Simion | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-75, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 5-7, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Miret Avante | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 4-6, 1-5, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gwalior - twarda | ||||
30.12.22 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.22 2. runda | vs. Parneet Kaur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.22 1. runda | vs. Saumya Vig | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 4-6, 1-3, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
13.12.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |