MECZ
18.08.20 | 1. runda | Mika Dagan Fruchtman | Koral Koldobski | 6-0, 7-5 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Koral Koldobski | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-0 | Koral Koldobski | |
0-0, 30-0 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-0 | Koral Koldobski | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-1 | Koral Koldobski | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Mika Dagan Fruchtman | 0-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-2 | Koral Koldobski | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
2-3 | Koral Koldobski | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Koral Koldobski | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Mika Dagan Fruchtman | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Koral Koldobski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mika Dagan Fruchtman | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Koral Koldobski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
09.09.01, 22 lat
09.09.01, 22 lat
Mika Dagan Fruchtman vs. Koral Koldobski - Wzajemne mecze
18.08.20 | 1. runda | Mika Dagan Fruchtman | Koral Koldobski | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Mika Dagan Fruchtman form & Koral Koldobski form
Mika Dagan Fruchtman - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
02.10.22 Finał | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.22 Półfinał | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.09.22 2. runda | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 1. runda | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Koral Koldobski - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu |