MECZ
10.10.21 | 1. runda klasyf. | Mija Ljubic | Alexa Karatancheva | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
20.08.00, 23 lat
20.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
03.09.07, 16 lat
03.09.07, 16 lat
Mija Ljubic vs. Alexa Karatancheva - Wzajemne mecze
10.10.21 | 1. runda klasyf. | Mija Ljubic | Alexa Karatancheva | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
Mija Ljubic form & Alexa Karatancheva form
Mija Ljubic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michela Montori Rodriguez | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | Akari Inoue - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 1-4, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 1-6, 0-3, - Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Alexa Karatancheva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | - Alexa Karatancheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ivana Loncar Antic | Ivana Loncar Antic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Helene Pellicano | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alanna Di Francesco | 0-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.12.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |