MECZ
14.04.21 | 1. runda | Miharu Imanishi | Yukina Saigo | 3-0, - krecz | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Miharu Imanishi | Yukina Saigo | |
1. podanie % | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/3 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 4/5 (80%) | 0/8 (0%) |
Zdobyte punkty – razem | 12/13 (92%) | 1/13 (8%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miharu Imanishi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miharu Imanishi | 3-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Miharu Imanishi vs. Yukina Saigo - Wzajemne mecze
14.04.21 | 1. runda | Miharu Imanishi | Yukina Saigo | 3-0, Yukina Saigo - krecz | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
21.08.19 | 1. runda | Yukina Saigo | Miharu Imanishi | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Tsukuba | twarda |
30.08.17 | 1. runda | Miharu Imanishi | Yukina Saigo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Nanao | dywanowa |
Miharu Imanishi form & Yukina Saigo form
Miharu Imanishi - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Axana Mareen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Emilie Ballintijn | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-5, - Miharu Imanishi - krecz | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.22 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 0-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Stacey Fung | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.22 Półfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.22 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.22 2. runda | vs. Astrid Cirotte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Maria Rivera Corado | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Lexington Reed | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Aanya Goel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 7-67, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yukina Saigo - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |