MECZ
12.06.19 | 2. runda | Michaela Bayerlova | Marie-Charlot Lonnemann | 6-2, 6-0 | W15 Kaltenkirchen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Michaela Bayerlova | Marie-Charlot Lonnemann | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/26 (62%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/42 (67%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Michaela Bayerlova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
11.09.98, 25 lat
11.09.98, 25 lat
Michaela Bayerlova vs. Marie-Charlot Lonnemann - Wzajemne mecze
12.06.19 | 2. runda | Michaela Bayerlova | Marie-Charlot Lonnemann | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Kaltenkirchen | ceglana |
Michaela Bayerlova form & Marie-Charlot Lonnemann form
Michaela Bayerlova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Marie-Charlot Lonnemann - ostatnie mecze
W15 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Isabella Harvison | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marina De Diego Quinones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
12.06.19 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Juliane Triebe | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Merle Herold | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Segarelli | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.13 2. runda klasyf. | vs. Johanna Meier | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |