INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Yudanov vs. Mia Eklund - Wzajemne mecze
01.03.18 | 2. runda | Mia Eklund | Marina Yudanov | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Marina Yudanov form & Mia Eklund form
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |
Mia Eklund - ostatnie mecze
W25 Khimki - halowa | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.03.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.11.18 2. runda | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.11.18 1. runda | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - krecz | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |