MECZ
19.12.21 | 2. runda klasyf. | Merna Refaat | Tania Munteanu | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
11.10.02, 21 lat
11.10.02, 21 lat
Merna Refaat vs. Tania Munteanu - Wzajemne mecze
19.12.21 | 2. runda klasyf. | Merna Refaat | Tania Munteanu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Merna Refaat form & Tania Munteanu form
Merna Refaat - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Tania Munteanu - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |