MECZ
20.03.23 | 1. runda klasyf. | Merel Hoedt | Mia Popovic | 6-2, 6-0 | W25 Mosquera | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Merel Hoedt | Mia Popovic | |
1. podanie % | 23/35 (66%) | 17/40 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 10/17 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 5/23 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/40 (63%) | 7/35 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Double foul | 1 | 10 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mia Popovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Mia Popovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
11.10.04, 19 lat
11.10.04, 19 lat
Merel Hoedt vs. Mia Popovic - Wzajemne mecze
20.03.23 | 1. runda klasyf. | Merel Hoedt | Mia Popovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Mosquera | ceglana |
Merel Hoedt form & Mia Popovic form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Mia Popovic - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Brianna Baldi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Adi Bitton | 3-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Grujic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 0-6, 0-2, - Mia Popovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Veronika Kulhava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Bohrer Martins | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Victoria Bosio | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeria Guerrero Barberan | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Diva Bhatia | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Ena Koike | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pestieau | 6-2, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |