MECZ
25.09.19 | 1. runda | Merel Hoedt | Marne Dercksen | 6-0, 6-0 | W15 Johannesburg | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Merel Hoedt | Marne Dercksen | |
1. podanie % | 18/40 (45%) | 20/44 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/18 (83%) | 8/20 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/44 (66%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 8 | 5 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Merel Hoedt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
04.08.01, 22 lat
04.08.01, 22 lat
Merel Hoedt vs. Marne Dercksen - Wzajemne mecze
25.09.19 | 1. runda | Merel Hoedt | Marne Dercksen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Johannesburg | twarda |
Merel Hoedt form & Marne Dercksen form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Marne Dercksen - ostatnie mecze
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |