MECZ
10.03.21 | 1. runda | Merel Hoedt | Asya Colombo | 6-3, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Merel Hoedt | Asya Colombo | |
1. podanie % | 32/60 (53%) | 27/42 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 11/27 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/28 (39%) | 2/15 (13%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/42 (69%) | 27/60 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Double foul | 11 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
06.12.00, 23 lat
06.12.00, 23 lat
Merel Hoedt vs. Asya Colombo - Wzajemne mecze
10.03.21 | 1. runda | Merel Hoedt | Asya Colombo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Merel Hoedt form & Asya Colombo form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Asya Colombo - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Hala Fouad | 6-2, 4-6, 0-3, - Asya Colombo - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Matilde Mariani | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Hala Fouad | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Hams Metwali | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Britney Chiu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 4-3, Ani Amiraghyan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Maria Charl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
13.03.22 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Ayumi Morita | 0-3, - Asya Colombo - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 1-2, Emira Stafford - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |