MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Melis Sezer | Isabelle Haverlag | 6-1, 6-2 | W15 Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
04.03.01, 23 lat
41657 $
04.03.01, 23 lat
41657 $
Melis Sezer vs. Isabelle Haverlag - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Melis Sezer | Isabelle Haverlag | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Oldenzaal | ceglana |
Melis Sezer form & Isabelle Haverlag form
Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Isabelle Haverlag - ostatnie mecze
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 5-7, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 7-62, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Demi Tran | 6-711, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.22 Klasyf. | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gergana Topalova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |