MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Melis Sezer | Elena Gemovic | 6-1, 7-63 | W15 Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Melis Sezer vs. Elena Gemovic - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Melis Sezer | Elena Gemovic | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Prokuplje | ceglana |
Melis Sezer form & Elena Gemovic form
Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |