MECZ
23.01.23 | 2. runda klasyf. | Melis Ayda Uyar | Riko Kikawada | 4-6, 6-3, 10-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Melis Ayda Uyar | Riko Kikawada | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 53/79 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 29/53 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 14/26 (54%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/79 (46%) | 18/59 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Double foul | 4 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Melis Ayda Uyar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melis Ayda Uyar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Riko Kikawada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Riko Kikawada | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melis Ayda Uyar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Riko Kikawada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Melis Ayda Uyar | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 4-4, 5-4, 6-4, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
Turcja
01.02.03, 21 lat
01.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
16.10.06, 17 lat
16.10.06, 17 lat
Melis Ayda Uyar vs. Riko Kikawada - Wzajemne mecze
23.01.23 | 2. runda klasyf. | Melis Ayda Uyar | Riko Kikawada | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Melis Ayda Uyar form & Riko Kikawada form
Melis Ayda Uyar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Riko Kikawada - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Remika Ohashi | 6-710, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Natsuko Saegusa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 4-3, - Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ho Ching Wu | 5-7, 3-4, - Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yifan Sun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vidula Amar | 6-1, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
21.01.24 1. runda | vs. Gaeul Jang | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 6-75, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Fuka Kondo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Aely Arai | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-3, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Moeka Miyata | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Chisato Kanemaki | 7-5, 6-74, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuna Sugiyama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rira Kosaka | 6-2, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Honori Koyama | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Kurea Hayasaka | 7-67, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kyoka Kubo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rira Kosaka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |