MECZ
23.05.21 | 1. runda klasyf. | Melis Ayda Uyar | Liva Yildiz | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
01.02.03, 21 lat
01.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
28.02.02, 22 lat
28.02.02, 22 lat
Melis Ayda Uyar vs. Liva Yildiz - Wzajemne mecze
23.05.21 | 1. runda klasyf. | Melis Ayda Uyar | Liva Yildiz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
16.05.21 | 1. runda klasyf. | Melis Ayda Uyar | Liva Yildiz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Melis Ayda Uyar form & Liva Yildiz form
Melis Ayda Uyar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Liva Yildiz - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-3, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Glowacka | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Perelygina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Vicky Veloso | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Shona Nakano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Luca Sophie Bohlen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Eupen - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Liv Boulard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |