MECZ
15.11.22 | Klasyf. | Melis Ayda Uyar | Jana Stojanova | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Melis Ayda Uyar | Jana Stojanova | |
1. podanie % | 30/42 (71%) | 28/39 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/81 (65%) | 28/81 (35%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Stojanova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jana Stojanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jana Stojanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Jana Stojanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jana Stojanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jana Stojanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Melis Ayda Uyar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jana Stojanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Jana Stojanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melis Ayda Uyar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Turcja
01.02.03, 21 lat
01.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
27.02.05, 19 lat
27.02.05, 19 lat
Melis Ayda Uyar vs. Jana Stojanova - Wzajemne mecze
15.11.22 | Klasyf. | Melis Ayda Uyar | Jana Stojanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Melis Ayda Uyar form & Jana Stojanova form
Melis Ayda Uyar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Jana Stojanova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Melis Sezer | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Tetradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Karolina Mrazikova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Tenase | 6-0, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Jovana Grujic | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Andjela Lopicic | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 Klasyf. | vs. Milica Stosovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Angelina Mihajlovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |