MECZ
29.10.20 | 1. runda | Melania Delai | Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 7-5 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Melania Delai | Valeriya Olyanovskaya | |
1. podanie % | 70/105 (67%) | 62/108 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/70 (53%) | 37/62 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/35 (57%) | 17/46 (37%) |
Zdobyte break-ball | 8/18 (44%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/108 (50%) | 48/105 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/213 (52%) | 102/213 (48%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melania Delai | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melania Delai | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melania Delai | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melania Delai | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Melania Delai | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Melania Delai | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Melania Delai | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Melania Delai vs. Valeriya Olyanovskaya - Wzajemne mecze
29.10.20 | 1. runda | Melania Delai | Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Melania Delai form & Valeriya Olyanovskaya form
Melania Delai - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
14.07.23 2. runda | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |
Valeriya Olyanovskaya - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |