MECZ
10.03.20 | 1. runda | Meiqi Guo | Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Meiqi Guo | Melis Ayda Uyar | |
1. podanie % | 53/70 (76%) | 36/62 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/53 (68%) | 25/36 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/62 (42%) | 23/70 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Meiqi Guo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Melis Ayda Uyar | |
Meiqi Guo | 3-2 | |
4-2 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Meiqi Guo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
5-3 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Meiqi Guo | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Meiqi Guo | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Melis Ayda Uyar | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Meiqi Guo | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Melis Ayda Uyar | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
01.02.03, 21 lat
01.02.03, 21 lat
Meiqi Guo vs. Melis Ayda Uyar - Wzajemne mecze
10.03.20 | 1. runda | Meiqi Guo | Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Meiqi Guo form & Melis Ayda Uyar form
Meiqi Guo - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Melis Ayda Uyar - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |