MECZ
12.08.22 | Ćwierćfinał | Mayuka Aikawa | Louise Brunskog | 6-2, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mayuka Aikawa | Louise Brunskog | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 30/44 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 12/30 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/44 (64%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mayuka Aikawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mayuka Aikawa | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mayuka Aikawa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Louise Brunskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mayuka Aikawa vs. Louise Brunskog - Wzajemne mecze
12.08.22 | Ćwierćfinał | Mayuka Aikawa | Louise Brunskog | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Mayuka Aikawa form & Louise Brunskog form
Mayuka Aikawa - ostatnie mecze
W100 Tokyo - twarda | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Osaka - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Louise Brunskog - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
24.09.22 Finał | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.22 Półfinał | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.22 2. runda | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |