MECZ
19.10.21 | Klasyf. | Matilda Mutavdzic | Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | W25 Netanya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Matilda Mutavdzic | Stefani Sandoiu Shtein | |
1. podanie % | 17/31 (55%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/17 (88%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/39 (69%) | 7/31 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/70 (73%) | 19/70 (27%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Stefani Sandoiu Shtein | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
10.05.05, 18 lat
10.05.05, 18 lat
Matilda Mutavdzic vs. Stefani Sandoiu Shtein - Wzajemne mecze
19.10.21 | Klasyf. | Matilda Mutavdzic | Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Netanya | twarda |
Matilda Mutavdzic form & Stefani Sandoiu Shtein form
Matilda Mutavdzic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-72, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu |
Stefani Sandoiu Shtein - ostatnie mecze
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ester Fesiuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 3-6, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Liam Oved | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Zoe Howard | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Evstatieva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Alija Merdeeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. May Baranes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maya Keidar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Daria Rakitskaya | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. May Baranes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |